cs_CZ

Hotel Absolutum

Praha Holešovice

Masáže

Dopřejte si během Vašeho wellness pobytu služby profesionálních masérů wellness centra Infinit. Odborníci v oboru Vám nabídnou masáže různých druhů od relaxačních po masáže hlavy a obličeje či Fidžijskou masáž horkými lasturami.

Masáže

Dopřejte si během Vašeho wellness pobytu služby profesionálních masérek wellness centra Infinit. Odbornice v oboru Vám nabídnou masáže různých druhů od relaxačních nebo sportovních po antistresové masáže hlavy a obličeje, aromaterapeutické masáže či Fidžijskou masáž horkými lasturami.


Nabídka masáží


Infinit masáž
Infinit masáže jsou založené především na osobním přístupu, s cílem nejen odstranit váš konkrétní problém, ale hlavně najít jeho příčinu, aby se obtíže přestaly vracet.
Při Infinit masáži vám profesionální maséři namíchají jednotlivé techniky přímo na míru tak, aby co nejlépe uvolnili svaly a ulevili vašim zádům či končetinám. Provádíme 25, 55, 85 či 110 minutové masáže.

 

Antistresová masáž
Příjemná masáž, která má příznivý účinek při bolestech hlavy a očí, uvolňuje napětí v ramenou, krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů. Provádíme 25 a 55 minutové masáže.

Masáž pro těhotné
Masáž je určena pro těhotné a ženy po porodu, doporučujeme do 7. měsíce těhotenství. Masíruje se šíje, záda v hrudní oblasti a mezižeberní svaly, plosky nohou a jemná masáž olejíčkem proti popraskání kůže na bříšku a stehnech. Provádíme 25 a 55 minutové masáže.

Aromaterapeutická olejová masáž

Spojuje prvky masáže s účinky léčivých extraktů bioéterických olejů. Slouží pro povzbuzení těla
i mysli. Provádíme 55 a 85 minutové masáže.


Celková manuální lymfodrenáž
Tato terapie je zaměřena na lymfatický oběhový systém. Napomáhá odtoku toxických látek a jiných zplodin z těla ven. Jemná, krouživá, hmatová technika napomáhá toku lymfy směrem k uzlinám, kde je filtrována a pročištěna. Terapie obsahuje 3 procedury po 120 minutách.


Medová masáž (detoxikační)
Účinná detoxikační metoda, která pomáhá při stresu, nezdravém životním stylu, chronických nemocech a únavě. Nejde o klasickou masáž, může být mírně bolestivá. Provádíme 55 minutové masáže.

 

Fidžijská masáž horkými lasturami

Luxusní a exotická masáž celého těla s výrazným regeneračním účinkem na tělo a mysl.

Důležitým prvkem celé terapie jsou nepřetržitě hřející mořské lastury a masáž napodobující plynulý pohyb vln na mořském pobřeží. Důkladné prohřátí svalstva napomáhá odstranit bolesti zad a šíje, rytmická masáž navozuje harmonii a klid. Provádíme 55 minutové masáže.

 

Rituál „Freya“ – rituál inspirovaný tradicemi severských zemí
Jedinečná kombinace olejů, bambuckého másla, BIO ostružinového oleje a oleje ze semínek divoké ostružiny bude pro vaši pokožku doslova balzámem. Před masáží pokožku připravíme suchým kartáčováním, které ji krásně prokrví a bude tak okamžitě o mnoho jemnější a hladší. Dále už se můžete nechat unášet masáží příjemně nahřátým olejem.

Provozovatel webu infinitpobyty.cz, se sídlem Praha 7, Holešovice, Jablonského 639/4, IČ: 27904989, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely.
Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.