cs_CZ

Tipy na výlety

Wellness pobyt neznamená jen komfortní ubytování a návštěvu wellness centra, ale také možnost uvolnit se například při procházkách nebo návštěvách zajímavých míst v okolí. V blízkosti hotelu naleznete vždy dostatek atraktivních míst, kterými si můžete Váš wellness pobyt zpestřit.

Tipy na výlety

Brněnská přehrada 250m

Brněnská přehrada patří k nejoblíbenějším turistickým cílům v Brně. Po obou stranách ji obklopují rozsáhlé lesy a nabízí tak příležitost nejen ke koupání, ale i k turistice, cykloturistice a houbaření.

ZOO Brno 3km

ZOO Brno se nachází na Mniší hoře a zabírá plochu 65 hektarů. Návštěvníci zde mohou obdivovat téměř 800 zvířat v 210 druzích. Zoologická zahrada se specializuje na chov zvířat z oblasti Evropy, Severní Ameriky a Severní Asie.

Historické centrum Brna 11km

  • Hrad Špilberk
  • Petrov a další brněnské kostely
  • Brněnské podzemí
  • Kapucínská hrobka
  • Kamenná kolonie

Vila Tugendhat 12km

Funkcionalistická vila Tugendhat patří od roku 2001 na Seznam světového dědictví UNESCO. Samotná vila je dílem proslulého německého architekta Miese van der Rohe a je považována za stavbu, která určila novou tvář moderního bydlení. V letech 2010 až 2012 prošla vila kompletní rekonstrukcí, která stála celkem 156 miliónů Kč.

Hrad Veveří 13km

Hrad Veveří patří k nejstarším hradním komplexům v České republice. Podle pověstí se v hradním areálu nachází poklad templářů obsahující 12 stříbrných soch apoštolů, pocházejících původně z kořisti přinesené do českých zemí knížetem Břetislavem I. z tažení do Polska. Nejhezčí výhledy na hrad Veveří se návštěvníkům nabízí z paluby výletních parníků proplouvajícíh pod hradem.

Moravský Kras 30km

Moravský Kras je největší krasová oblast s nejširším spektrem krasových jevů v České republice. K nejnavštěvovanějším turistickým cílům v Moravském Krasu patří propast Macocha, Punkevní, Sloupsko-Šošůvské a Kateřinské jeskyně, jeskyně Balcarka a Výpustek. K nejvýznamnějším nepřístupným jeskyním patří Amatérské jeskyně, Rudické propadání a Býčí Skála.

Hrad Pernštejn 34km

Hrad Pernštejn patří k nejvýznamnějším moravským hradům. Od roku 1995 je národní kulturní památkou. Hrad Pernštejn je zajímavý svým složitým stavebním vývojem a proměnou středověkého hradu v barokní moravskou zemskou pevnost, ceněné jsou také architektonické detaily a sochařská i malířská výzdoba. Hradu se také někdy říká „mramorový“ pro hojné využití místního nedvědického mramoru při jeho stavbě.

Lednicko-Valtický areál 62km

Lednicko-Valtický areál je krajinná oblast, která byla v průběhu 18. a 19. století knížecím rodem Lichtenštejnů zformována do podoby přírodního parku. V roce 1996 byl areál zapsán na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO. V oblasti se nacházejí 2 hlavní zámky - Lednice a Valtice a v jejich okolí jsou umístěny další drobné stavby jako například Janův Hrad, Apollonův chrám, Belvedér, Minaret, Maurská vodárna a Dianin chrám.
 
Za nákupy

 

Nákupní Galerie Vaňkovka

 

Nákupní a zábavní centrum Olympie

 

Campus Square Brno

 

 


Provozovatel webu infinitpobyty.cz, se sídlem Praha 7, Holešovice, Jablonského 639/4, IČ: 27904989, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely.
Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.