cs_CZ

Lokalita

Wellness Hotel Orion je situován v městské části Brno – Lesná, v lokalitě s výbornou dostupností do centra i do přírody. Lesná je brněnská městská čtvrť nacházející se na severním okraji města. Díky zdejší zeleni a blízké okolní přírodě se tato čtvrť řadí mezi nejatraktivnější části Brna a je přirovnávána k finské Tapiole u Helsinek. Centrum města Brna je od hotelu vzdáleno pouhých 7 km a dostanete se sem pohodlně autem i městskou hromadnou dopravou.

 

Nedaleko Hotelu Orion se rozkládá zalesněné údolí "U Antoníčka" s kapličkou sv. Antoníčka a se studánkou, dále například jedna z památek UNESCO - vila Tugendhat. Navštívit můžete také obec Vranov s věhlasným barokním kostelem Narození Panny Marie, který patří k mariánským poutním místům. Pokud přijedete s dětmi, určitě se jim bude líbit v lanovém centru Proud, nacházejícím se přímo na Lesné.

Milovníci koní mohou navštívit nedaleký jezdecký areál Panská Lícha, autem se pak můžete vydat do Moravského krasu, který je od hotelu vzdálen necelých 40 km.  

 

Wellness Hotel Orion je ideálním místem pro odpočinek v klidném prostředí v blízkosti centra města i okolních lesů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku