cs_CZ

Hotel Orion

Brno Lesná

Masáže

Ve Světě wellness Infinit Vám přední odborníci nabízejí masáže klasické a relaxační, antistresovou masáž hlavy a obličeje, masáž pro těhotné, Havajskou masáž lávovými kameny, čokoládovou masáž a jiné.

Masáže

Dopřejte si během Vašeho wellness pobytu služby profesionálních masérek, které vás přivítají v provoněných masérnách s příjemným tlumeným světlem a relaxační hudbou.


Ve Světě wellness Infinit Vám přední odborníci nabízejí masáže klasické, relaxační, antistresovou masáž hlavy a obličeje, masáž pro těhotné a po porodu, Havajskou masáž lávovými kameny, čokoládovou masáž a jiné. Díky dvěma vedle sebe umístěným masážním místnostem si mohou dvojice užit masáž současně.

 


Nabídka masáží:


Infinit masáž
Specialitou wellness centra je Infinit masáž, individuálně zaměřená na problémové partie klienta. V Infinitu jsou masáže založené na osobním přístupu, s cílem nejen odstranit váš konkrétní problém, ale hlavně najít jeho příčinu, aby se obtíže přestaly vracet. Při Infinit masáži vám profesionální maséři‚ namíchají‘ jednotlivé techniky přímo na míru tak, aby co nejlépe uvolnili ztuhlé svaly a ulevili vašim bolavým zádům či končetinám. Dopřejte si Infinit masáž a na chvíli zapomeňte na celý svět. Provádíme masáže v délkách 25, 55, 85 a 115 minut.Havajská masáž horkými lávovými kameny
Horké lávové kameny se po nahřátí přikládají na důležitá energetická místa, nebo místa na těle, kde se předpokládá zvýšené ukládání napětí ve svalech a tedy místa, kde jsou časté svalové bolesti nebo se zde ukládá svalové napětí. Provádíme 50 a 80 minutové masáže.

 


Aromatická olejová masáž
Spojuje prvky masáže s účinky léčivých extraktů bioéterických olejů. Slouží pro povzbuzení těla i mysli. Provádíme 55 minutové masáže.

 


Královská masáž (čtyř rukou)
Unikátní masáž, při které vás masírují dva maséři. Dva páry rukou působí ve vzájemném souladu a doplňují se, tudíž máte k dispozici dvojnásobný pocit vjemů a příjemných zážitků. Provádíme 55 minutové masáže.


 

Kokosová masáž
Kokosová masáž plná exotiky využívá podobnosti složení kokosového oleje s lidským tukem. Tělo tak kokosový olej bez problémů vstřebává a využívá jej jako ochranu před UV zářením a vysoušením pokožky. Exotický zážitek zahájíte kokosovo cukrovým peelingem, po kterém následuje masáž hlavy biokokosovým olejem, povznášející masáž extra panenským kokosovým olejem a nakonec zábal kokosovým máslem. Po této proceduře bude Vaše pokožka sametově hladká a hydratovaná, vlasy zdravější a zářivější a Vy budete krásně odpočatá a voňavá.

 
 

 

Čokoládová masáž
Tato luxusní čokoládová masáž je opravdovým zážitkem pro všechny milovníky pravé čokolády. Pro očištění celého těla vám masérka udělá jemný peeling, aby se pokožka připravila na proceduru. Následná čokoládová masáž zlepší nedostatečnou pružnost pokožky a zábal do sladké tekuté cukrovinky ji vyživí a zvláční.

 


Medová masáž (detoxikační)
Účinná detoxikační metoda, která pomáhá při stresu, nezdravém životním stylu, chronických nemocech a únavě. Nejde o klasickou masáž, může být mírně bolestivá. Provádíme 50 minutové masáže.

 


Antistresová masáž hlavy, obličeje a šíje
Příjemná masáž, která má příznivý účinek při bolestech hlavy a očí, uvolňuje napětí v ramenou, krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů. Provádíme 25 a 55 minutové masáže.

 


Masáž pro těhotné
Masáž je určena pro těhotné a ženy po porodu, doporučujeme do 7. měsíce těhotenství. Masíruje se šíje, záda v hrudní oblasti a mezižeberní svaly, plosky nohou a jemná masáž olejíčkem proti popraskání kůže na bříšku a stehnech. Provádíme 25 a 55 minutové masáže.


 Exclusive peeling a masáž s podmanivou vůní

Peeling výborně odstraňuje odumřelé buňky a současně nasycuje pokožku potřebnými minerály. Odvádí toxiny a čistí pokožku, hluboce čistí póry a pomáhá pokožce „dýchat“.
Masáž uvolní vaše ztuhlé svaly a zábal zhydratuje a zvláční pokožku celého těla. Procedura trvá 55 nebo 85 minut.

Vyberte si svou vůni - růže, yaza, polynesia.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku