cs_CZ

Hotel Orion

Brno Lesná

Saunový svět

Saunový svět Infinit Vám během wellness pobytu nabídne prvotřídní zážitek ze saunování. Pod jednou střechou si můžete vychutnat tři typy saun - finskou, medovou a selskou.

Saunový svět

Saunový svět Infinit Vám během wellness pobytu nabídne prvotřídní zážitek ze saunování.

Ve světě plném prohřívacích místností si můžete pod jednou střechou vychutnat tři typy saun:

  • Finská rustikální sauna (teplota 85 - 95°C, vlhkost 10 - 20 %)
  • Medová sauna (teplota 80 - 90°C, vlhkost 20 - 30 %)
  • Selská sauna s parním nárazem (teplota 80 - 90°C)

 

Rustikální finská sauna obložená tmavým surovým dřevem Vám nabídne tradiční vůni dřeva a alpských bylin, medová sauna naopak nevšední zážitek a selská sauna s automatickým polevem upoutá svým parním nárazem.

 

Po důkladném prohřátí můžete k ochlazení těla použít ochlazovací zónu se sprchami, finským vědrem, ledem a tropickým deštěm či venkovní ochlazovací bazének.

 

Dokonalý odpočinek Vám poskytne prostorná relaxační místnost a občerstvení najdete ve fresh baru přímo v srdci wellness centra.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.