cs_CZ

Wellness Hotel Step

Praha Vysočany

Masáže

Odbornice v oboru Vám nabídnou masáže různých druhů od relaxačních nebo sportovních, po masáže hlavy a obličeje, bambusovou masáž či masáž horkými lávovými kameny.

Masáže

Dopřejte si během Vašeho wellness pobytu služby profesionálních masérek wellness centra Infinit. Odbornice v oboru Vám nabídnou masáže různých druhů od relaxačních nebo sportovních, po masáže hlavy a obličeje, baňkování, bambusovou masáž či masáž horkými lávovými kameny.


Nabídka masáží


Infinit masáž
Infinit masáže jsou založené především na osobním přístupu, s cílem nejen odstranit váš konkrétní problém, ale hlavně najít jeho příčinu, aby se obtíže přestaly vracet. Při Infinit masáži vám profesionální maséři namíchají jednotlivé techniky přímo na míru tak, aby co nejlépe uvolnili svaly a ulevili vašim zádům či končetinám. Provádíme 25ti, 55ti a 85ti minutové masáže.


Masáž horkými lávovými kameny
Horké lávové kameny se po nahřátí přikládají na důležitá energetická místa, nebo místa na těle, kde se předpokládá zvýšené ukládání napětí ve svalech a tedy místa, kde jsou časté svalové bolesti nebo se zde ukládá svalové napětí. Provádíme 50 a 80 minutové masáže.

 

Léčivá aromatická olejová masáž
Spojuje prvky masáže s účinky léčivých extraktů bioéterických olejů. Slouží pro povzbuzení těla i mysli. Provádíme 55 minutové masáže.


Královská masáž (čtyř rukou)
Unikátní masáž, při které vás masírují dva maséři. Dva páry rukou působí ve vzájemném souladu a doplňují se, tudíž máte k dispozici dvojnásobný pocit vjemů a příjemných zážitků. Provádíme 55 minutové masáže.


Medová masáž (detoxikační)
Účinná detoxikační metoda, která pomáhá při stresu, nezdravém životním stylu, chronických nemocech a únavě. Nejde o klasickou masáž, může být mírně bolestivá. Provádíme 55 minutové masáže.


Antistresová masáž hlavy, obličeje a šíje
Příjemná masáž, která má příznivý účinek při bolestech hlavy a očí, uvolňuje napětí v ramenou, krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů. Provádíme 25 a 55 minutové masáže.


Celková manuální lymfodrenáž
Tato terapie je zaměřena na lymfatický oběhový systém. Napomáhá odtoku toxických látek a jiných zplodin z těla ven. Jemná, krouživá, hmatová technika napomáhá toku lymfy směrem k uzlinám, kde je filtrována a pročištěna. Terapie obsahuje 3 procedury po 120 minutách.


Masáž pro těhotné
Masáž je určena pro těhotné a ženy po porodu, doporučujeme do 7. měsíce těhotenství. Masíruje se šíje, záda v hrudní oblasti a mezižeberní svaly, plosky nohou a jemná masáž olejíčkem proti popraskání kůže na bříšku a stehnech. Provádíme 25 a 55 minutové masáže.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku